• W zależności od bieżącej sytuacji pandemicznej konferencja obędzie się w tradycyjnym trybie stacjonarnym, formule hybrydowej lub wyłącznie online. Decyzja w sprawie ostatecznej formuły konferencji zostanie podjęta kilka tygodni przed datą konferencji.

 

 • Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online (zakładka Rejestracja), przesłanie deklaracji praw autorskich oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej. W czasie rejestracji należy załączyć abstrakt artykułu w języku angielskim wraz z słowami kluczowymi oraz klasyfikacją JEL (http://www.aeaweb.org/jel/guide/jel.php). Załączany abstrakt powinien być przygotowany w pliku Word w formatce [dostępna w sekcji materiały do pobrania] według formuły: Imię Nazwisko Autora, Tytuł w języku angielskim, keywords, JEL Classification, treść abstraktu w języku angielskim powinna zawierać następujące elementy: Research background / Purpose of the article / Methods / Findings & Value added. Po rejestracji uczestnicy otrzymują na podany adres mailowy potwierdzenie skutecznego zgłoszenia na konferencję. W przypadku nie otrzymania drogą mailową formularza zgłoszeniowego oraz maila potwierdzającego rejestrację prosimy o sprawdzenie SPAMU w swojej poczcie. Jeżeli wspomniane e-maile nie znajdują się w spamie prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 • W ciągu dwóch tygodni od rejestracji uczestnicy otrzymaj informację dotyczącą akceptacji zgłaszanego abstraktu wraz z rachunkiem pro-forma dla płatności za udział w konferencji.

   

 • Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztów zakwaterowania.

 

 • Uczestnicy otrzymają droga elektroniczną fakturę za wniesioną opłatę konferencyjną. Faktury będą wystawiane na koniec miesiąca za wpłaty zrealizowane w danym miesiącu. Po otrzymaniu faktury elektronicznej uczestnicy są proszeni o jej niezwłoczne przekazanie działowi księgowości swojej uczelni. 

   

 • W przypadku tradycyjnej formy konferencji obrady konferencyjne i bankiet odbędą się w hotelu Mercure Toruń Centrum**** (ul. Kraszewskiego 1/3, Toruń, zobacz mapę).

 

W przypadku tradycyjnej formuły konferencji jako zakwaterowanie organizatorzy sugerują skorzystanie z hotelu Mercure ****. Organizatorzy konferencji wynegocjują dla uczestników obniżone stawki hotelowe. Informacja w tym zakresie zostanie przekazana na kilka tygodni przed datą konferencji.

Zobacz informację o hotelu.


 

 • Konferencja odbywać się będzie w języku polskim i angielskim, w związku z czym prezentacje artykułów mogą być wykonywane w języku polskim i angielskim. W czasie konferencji będą odbywać się równoległe sesje w obydwu językach.

   

 • Prelegenci powinni przygotować 10 minutową prezentację z wykorzystaniem PowerPointa i przesłać ją organizatorom z odpowiednim wyprzedzeniem w celu zapewnienia sprawnego przebiegu wystąpień w trakcie obrad. W programie wystąpień konferencyjnych zostaną uwzględnione tylko wystąpienia dla przesłanych prezentacji. Termin przesłania prezentacji przed konferencją 1 czerwca 2021.

 

 • Zarys programu dla konferencji w trybie stacjonarnym:

Środa – od godziny 16.00 do 19.00 rejestracja uczestników w hotelu Mercure ****.

Czwartek – od godziny 8.00 do 10.00 rejestracja uczestników, początek konferencji 10.00 sesja plenarna, następnie do około 16.00 / 17.00 będą odbywały się sesje równoległe. Dzień zakończy się bankietem konferencyjnym w hotelu w hotelu Mercure **** (20.00 – 24.00).

Piątek – początek obrad 10.00, sesje równolegle do 14.00 / 15.00.

Conference Journals Indexed in:

wos

Social Sciences Citation Index

Current Contents Social And Behavioral Sciences | Essential Science Indicators

loga baz

Conference Proceedings

will be sent to the

CONFERENCE PROCEEDINGS CITATION INDEX - SOCIAL SCIENCE & HUMANITIES accessible in the Web of Science Core Collection database.

Wyszukiwarka