• Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online (zakładka Rejestracja) oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej. W czasie rejestracji należy załączyć abstrakt artykułu w języku angielskim wraz z słowami kluczowymi oraz klasyfikacją JEL (http://www.aeaweb.org/jel/guide/jel.php). Załączany abstrakt powinien być przygotowany w pliku Word w formatce [dostępna w sekcji materiały do pobrania] według formuły: Imię Nazwisko Autora, Tytuł w języku angielskim, keywords, JEL Classification, treść abstraktu w języku angielskim powinna zawierać następujące elementy: Purpose, Methodology, Approach, and Findings. Po rejestracji uczestnicy otrzymują na podany adres mailowy potwierdzenie skutecznego zgłoszenia na konferencję. W przypadku nie otrzymania drogą mailową formularza zgłoszeniowego oraz maila potwierdzającego rejestrację prosimy o sprawdzenie SPAMU w swojej poczcie. Jeżeli wspomniane e-maile nie znajdują się w spamie prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

   

 • Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztów zakwaterowania. Kilka miesięcy przed konferencją organizaotrzy wskażą listę sugerowanych hoteli.

 

 • Uczestnicy otrzymają droga elektroniczną fakturę za wniesioną opłatę konferencyjną. Faktury będą wystawiane na koniec miesiąca za wpłaty zrealizowane w danym miesiącu. Po otrzymaniu faktury elektronicznej uczestnicy są proszeni o jej niezwłoczne przekazanie działowi księgowości swojej uczelni. 

   

 • Konferencja odbędzie się w Nowej Sali Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK (ul. Gagarina 13A). Bankiet konferencyny planowany dnia 27 czerwca odbędzie się w hotelu Filmar **** .

W przypadku zakwaterowania organizatorzy sugerują skorzystanie z hotelu Filmar ****. W niedługim czasie zostaną podane preferencyjne warunki zakwaterowania dla uczestników konferencji.

 • Konferencja odbywać się będzie w języku polskim i angielskim, w związku z czym prezentacje artykułów mogą być wykonywane w języku polskim i angielskim. W czasie konferencji będą odbywać się równoległe sesje w obydwu językach.

   

 • Prelegenci powinni przygotować 10 minutową prezentację z wykorzystaniem PowerPointa i przesłać ją organizatorom z odpowiednim wyprzedzeniem w celu zapewnienia sprawnego przebiegu wystąpień w trakcie obrad.

 

 • Zarys program:

Środa – restracja uczestników w hotelu Filmar, ul. Grudziądzka 45.

Czwartek – od godziny 8.00 do 10.00 rejestracja uczestników na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, ul. Gagarina 13A, początek konferencji 10.00 sesja plenarna, następnie do około 16.00 / 17.00 będą odbywały się sesje równoległe. Dzień zakończy się bankietem konferencyjnym w hotelu Filmar (20.00 – 24.00).

Piątek – początek obrad 10.00, sesje równolegle do 14.00 / 15.00.

Conference Journals Indexed in:

loga baz

Conference Proceedings

will be sent to the

CONFERENCE PROCEEDINGS CITATION INDEX - SOCIAL SCIENCE & HUMANITIES accessible in the Web of Science Core Collection database.

Newsletter

Wyszukiwarka